Termíny, rozpis

Hlavní stránka / 2012 / Termíny, rozpis

Tournament dates

1. turnaj/Tournament 1: 1.–2. 9. 2012 – Plzeň
2. turnaj/Tournament 2: 22.–23. 9. 2012 – Berlín
3. turnaj/Tournament 3: 6.–7. 10. 2012 – Radotín
4. turnaj/Tournament 4 (Play-off): 19.–20. 10. 2012 – Radotín

The ELL consists of three basic tournaments and play-off.

____________________________________________________________________________________________________

Rozpis/Schedule

Turnaj 1/Tournament 1

Místo/location: hokejbalová hala Na Košutce, Žlutická 1, Plzeň-Bolevec (detail, map)

Sobota 1. 9. 2012/Saturday Sept 1st, 2012

Tréninky/Practices
9.00 LC Bison Radotín
9.30 Old Dogs Plzeň
10.00 Deutschland Adler
10.30 Aitcom Pardubice
11.00 ELL Blue
11.30 Wolves Radotín

Skupina/Group A: LC Bison Radotín, Old Dogs Plzeň, ELL Blue
Skupina/Group B: Deutschland Adler, Aitcom Pardubice, Wolves Radotín

Zápasy/Games
13.00 LC Bison Radotín – Old Dogs Plzeň
14.30 Deutschland Adler – Aitcom Pardubice
16.00 LC Bison Radotín – ELL Blue
17.30 Deutschland Adler – Wolves Radotín
19.00 Old Dogs Plzeň – ELL Blue
20.30 Aitcom Pardubice – Wolves Radotín

Neděle 2. 9. 2012/Sunday Sept 2nd, 2012

9.00 A3 vs. B3 (o páté místo/5th place game)
10.30 A2 vs. B2 (o třetí místo/3rd place game)
12.00 A1 vs. B1 (finále/final)

____________________________________________________________________________________________________


Turnaj 2/Tournament 2

Místo/location: Berlin, Eisstadion Neukölln, Oderstraße 182, 12051 Berlin (map)

Sobota 22. 9. 2012/Saturday Sept 22nd, 2012

Tréninky/Practices
9.00 Wolves Radotín
9.30 Aitcom Pardubice
10.00 ELL Blue
10.30 Deutschland Adler
11.00 LC Bison Radotín
11.30 Old Dogs Plzeň

Skupina/Group A: LC Bison Radotín, Wolves Radotín, Aitcom Pardubice
Skupina/Group B: Old Dogs Plzeň, ELL Blue, Deutschland Adler

Zápasy/Games
12.00 Aitcom Pardubice – Wolves Radotín
13.30 Deutschland Adler – ELL Blue
15.00 LC Bison Radotín – Aitcom Pardubice
16.30 Old Dogs Plzeň – ELL Blue
18.00 Wolves Radotín – LC Bison Radotín
19.30 Deutschland Adler – Old Dogs Plzeň

Neděle 23. 9. 2012/Sunday Sept 23rd, 2012

10.00 A3 vs. B3 (o páté místo/5th place game)
11.30 A2 vs. B2 (o třetí místo/3rd place game)
13.00 A1 vs. B1 (finále/final)

____________________________________________________________________________________________________


Turnaj 3/Tournament 3

Místo/location: LCC Sokol Radotín Arena, Vykoukových 622/2, 153 00 Praha-Radotín, Czech Rep. (map)

Sobota 6. 10. 2012/Saturday Oct 6th, 2012

Tréninky/Practices
9.00 ELL Blue
9.30 Old Dogs Plzeň
10.00 Aitcom Pardubice
10.30 Deutschland Adler
11.00 Wolves Radotín
11.30 LC Bison Radotín

Skupina/Group A: LC Bison Radotín, Wolves Radotín, Old Dogs Plzeň
Skupina/Group B: ELL Blue, Deutschland Adler, Aitcom Pardubice

Zápasy/Games
13.00 Old Dogs Plzeň – LC Bison Radotín
14.30 Deutschland Adler – Aitcom Pardubice
16.00 LC Bison Radotín – Wolves Radotín
17.30 ELL Blue – Aitcom Pardubice
19.00 Old Dogs Plzeň – Wolves Radotín
20.30 Deutschland Adler – ELL Blue

Neděle 7. 10. 2012/Sunday Oct 7th, 2012

8.30 A3 vs. B3 (o páté místo/5th place game)
10.45 A2 vs. B2 (o třetí místo/3rd place game)
13.00 A1 vs. B1 (finále/final)

____________________________________________________________________________________________________


Turnaj 4/Tournament 4 – Play-off

Místo/location: LCC Sokol Radotín Arena, Vykoukových 622/2, 153 00 Praha-Radotín, Czech Rep. (map)

Pátek 19. 10. 2012/Friday Oct 19th, 2012

18.00 QF1: AITCOM Pardubice –.Old Dogs Plzeň
20.00 QF2: Wolves Radotín – ELL Blue

Sobota 20. 10. 2012/Saturday Oct 20th, 2012

13.00 SF1: LC Bison Radotín vs. winner QF1
14.30 SF2: Deutschland Adler vs. winner QF2
16.00 o 5. místo/5th place game: loser QF1 vs. loser QF2
17.30 o 3. místo/3rd place game: loser SF1 vs. loser SF2
19.00 finále/final game: winner SF1 vs. winner SF2

Vyhlášení vítězů a party/Award ceremony and party

 


RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2017

 

Administraci zajišťuje redakční systém společnosti NETservis s.r.o.