Třetí turnaj ELL rozhodne o nasazení týmů pro play-off

Hlavní stránka / 2013 / Třetí turnaj ELL rozhodne o nasazení týmů pro play-off

4.10.2013

Třetí turnaj ELL rozhodne o nasazení týmů pro play-off Již třetím turnajem pokračuje o tomto víkendu v Radotíně letošní Evropská lakrosová liga a všechny týmy se poprvé představí v nejsilnějších sestavách, včetně zámořských posil. Podívejme se na jednotlivé účastníky podrobněji.


Pietro Filipi
Zatím čtvrtý tým celkového pořadí výrazně posílí americká brankářka Ginny Capicchioni, který má zkušenosti z profesionální NLL. Díky draftu po druhém turnaji se v černém dresu PF představí i dva kvalitní útočníci, Petr Novák z Wolves a Tomáš Procházka z Custodes. Mužstvo se také konečně sejde ve velkém počtu hráčů a naznačí své ambice před play-off.

Wolves Radotín
Wolves se v nejsilnější sestavě představili již na minulém turnaji, vedou v celkovém pořadí a jistě budou chtít navázat na předchozí vítězství. Budou to však mít velmi těžké. Zatímco soupeři výrazně posilují, týmu Wolves budou chybět Emil Moravec a zmiňovaný Petr Novák.

Deutschland Adler
Německému týmu na předchozích dvou turnajích chyběl především špičkový brankář, a tak hrající manažer Jamie Plunkett, který bude ovšem kvůli jednozápasovému trestu v úvodním duelu na hrací ploše chybět, oslovil velmi šikovného mladíka z Jižního Města Tomáše Čekala, který se tak o víkendu poprvé představí v zeleném dresu Adler. Další posilou bude další hráč Jižního Města, útočník Michal Rozkot.

Custodes Radotín
Tým Custodes, kterému se zatím tak úplně nedaří a který nepředvádí očekávané výkony, se na třetí turnaj posílil velmi výrazně. V brance dostane šanci Patrick Crosby, který chytal na MS v Praze a byl třetí na draftu v americké NALL. Dalším zámořským hráčem, který se představí v dresu Custodes je George Castle, hráč se zkušenostmi z NLL v dresu Philadelphia Wing a dvojnásobný vítěz amerického poháru v týmu John Hopkins.
Konečně třetím novým, či spíše staronovým hráčem je radotínský odchovanec Dominik Pešek, který hrál v minulé sezóně v kanadské Junior A v týmu Victoria Shamrock, kde se mu velmi dařilo, když nasbíral 59 kanadských bodů.

Program 3. turnaje ELL
Sobota 5. 10. 2013
14.00 Custodes – Pietro Filipi
15.30 Wolves – Deutschland Adler
17.30 Pietro Filipi – Wolves
19.00 Custodes – Deutschland Adler
Neděle 6. 10. 2013
11.00 Deutschland Adler – Pietro Filipi
13.15 Wolves – Custodes

Všechny zápasy budete moci sledovat živě i následně ze záznamu na www.net-tv.cz

Jan Barák

Autor: Ondřej Mika   |   Sekce: 2013   |   Tisk   |   Poslat článek známému


RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2024

 

Administraci zajišťuje redakční systém společnosti NETservis s.r.o.